P.H. AGROMA S.A. w Poznaniu
Bogucin, ul. Gnieźnieńska 99
62-006 Kobylnica
NIP: 782 007 60 23
Regon: 630218464

Oddział w Kutnie
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
tel.: (24) 355 32 00
fax: (24) 355 32 06
e-mail: sekretariat@agroma-poznan.pl


  Strona główna  >  Kontakt  >  Centrala

Dane Firmy:


P.H. Agroma S.A. w Poznaniu
Oddział w Kutnie
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
NIP: 782 007 60 23
Regon: 630218464
tel. (24) 355 32 00
e-mail: sekretariat@agroma-poznan.pl

Sprzedaż Detaliczna:


części do ciągników i maszyn
tel. (24) 355 32 32
tel. (24) 355 32 46
e-mail: market@agroma-poznan.pl

części do ciągników i maszyn zachodnich
tel. (24) 355 32 21
tel. kom. 606 801 471
e-mail: dzialzachodni@agroma-poznan.pl

Sprzedaż Hurtowa:


Marek Wojciechowski
tel. (24) 355 32 01
tel. kom. 696 097 205
fax. (24) 355 32 60
e-mail: marek.wojciechowski@agroma-poznan.pl

Pasze, Nawozy, Śr. Ochrony Roślin:


Tomasz Michalski
tel. (24) 355 32 33
tel. kom. 509 903 349
e-mail: tomasz.michalski@agroma-poznan.pl

Dział Sprzedaży Maszyn i Ciągników:


tel. (24) 355 32 22
fax. (24) 355 32 22
e-mail: maszyny@agroma-poznan.pl

Gracjan Spryszyński
tel. kom. 503 173 290
e-mail: gracjan.spryszynski@agroma-poznan.pl

Aleksandra Siuda
tel. kom. 604 126 221
e-mail: aleksandra.siuda@agromapolsad.pl

Samochody Isuzu:


tel. (24) 355 32 68
tel. kom. 693 414 390
e-mail: krzysztof.kotkowski@agromapolsad.pl

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna:
tel. kom. 500 221 853

Maszyny Komunalne Kubota:


tel. (24) 355 32 68
tel. kom. 607 190 216
e-mail: jakub.kacprzak@polsad.net.pl

Reklamacje:


Dorota Macudzińska
tel. (24) 355 32 30, (24) 355 32 31
tel. kom. 696 097 217
e-mail: reklamacje@agroma-poznan.pl

Dział Informatyki:


tel. (24) 355 32 49


Cezary Pokojski
tel. kom. 500 221 858
e-mail: czarek.pokojski@agroma-poznan.pl


Adrianna Zima
tel. kom. 500 221 857
e-mail: adrianna.zima@agroma-poznan.pl

Sekretariat:


Emilia Błaszczyk
tel. (24) 355 32 02
fax. (24) 355 32 06
tel. kom. 509 903 353
e-mail: sekretariat@agroma-poznan.pl

Serwis:


Przemysław Szczepaniak
tel. (24) 355 32 56
tel. kom. 691 542 700
e-mail: serwis@agromapolsad.pl


Kamil Wojciechowski
tel. (24) 355 32 56
tel. kom. 502 061 353
e-mail: serwis@agromapolsad.pl

Dział Księgowości:


Barbara Michalik
tel. (24) 355 32 16
tel. kom. 696 097 201
e-mail: barbara.michalik@agroma-poznan.pl

Dział Kadr:


Zofia Studzińska
tel. (24) 355 32 05
tel. kom. 696 482 354
e-mail: zofia.studzinska@agroma-poznan.pl

Dział Marketingu:


Dariusz Wojciechowski
tel. (24) 355 32 20
tel. kom. 696 482 358
e-mail: darek.wojciechowski@agroma-poznan.pl

Magazyn i Dział Logistyki:


Tomasz Molik
tel. (24) 355 32 30
tel. kom. 604 099 014
e-mail:tomasz.molik@agroma-poznan.pl

Dział Zakupów:


Sylwia Mońka
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 696 496 206
e-mail: sylwia.monka@agroma-poznan.pl


Jagiełło Arkadiusz
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 500 234 081
e-mail: arkadiusz.jagiello@agroma-poznan.pl


Kornacki Robert
tel. (24) 355 32 23
tel. kom. 696 482 353
e-mail: robert.kornacki@agroma-poznan.pl


Nowak Danuta
tel. (24) 355 32 40
tel. kom. 660 472 277
e-mail: danuta.nowak@agroma-poznan.pl


Tomasz Molik
tel. (24) 355 32 30
tel. kom. 604 099 014
e-mail: tomasz.molik@agroma-poznan.pl


Monika Twardowska
tel. kom. 696 482 359
e-mail: monika.twardowska@agroma-poznan.pl


Magdalena Szwarc
tel. kom. 505 496 823
e-mail: magdalena.szwarc@agroma-poznan.pl


Realizacja projektu strony: Adrianna Zima ~ 2015-2017