P.H. AGROMA S.A. w Poznaniu
Bogucin, ul. Gnieźnieńska 99
62-006 Kobylnica
NIP: 782 007 60 23
Regon: 630218464

Oddział w Kutnie
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
tel.: (24) 355 32 00
fax: (24) 355 32 06
e-mail: sekretariat@agroma-poznan.pl


  Strona główna  >  Kontakt  >  Centrala

Dane Firmy:


P.H. Agroma S.A. w Poznaniu
Oddział w Kutnie
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
NIP: 782 007 60 23
Regon: 630218464
tel. (24) 355 32 00
fax. (24) 355 32 06
e-mail:
sekretariat@agroma-poznan.pl

Sekretariat - Kutno:


Emilia Błaszczyk
tel. (24) 355 32 02
tel. kom. 509 903 353
e-mail:
sekretariat@agroma-poznan.pl

Sekretariat - Poznań:


Małgorzata Pałasz
tel. kom. 601 297 217
e-mail:
m.palasz@agroma-poznan.pl

Kierownik Marketingu:


Dariusz Wojciechowski
tel. (24) 355 32 20
tel. kom. 696 482 358
e-mail:
darek.wojciechowski@agroma-poznan.pl

Główny Księgowy:


Barbara Michalik
tel. (24) 355 32 16
tel. kom. 696 097 201
e-mail:
barbara.michalik@agroma-poznan.pl

Z-ca Głównego Księgowego:


Rafał Pasik
tel. (61) 871 57 39
tel. kom. 721 419 141
e-mail:
rafal.pasik@agroma-poznan.pl

Spedycja - Kutno:


tel. kom. 606 858 364
e-mail:
spedycja@agroma-poznan.pl

Spedycja - Poznań:


tel. kom. 789 409 137
e-mail:
spedytor@agroma-poznan.pl

Serwis - Kutno:


tel. kom. 691 542 700
e-mail:
serwis@agroma-poznan.pl

Serwis - Koło:


tel. kom. 535 125 001
e-mail:
kolo@agroma-poznan.pl

Serwis - Poznań:


tel. kom. 509 187 768
e-mail:
rafal.werk@agroma-poznan.pl

Dział Zakupów - Kutno:


H2
Arkadiusz Jagiełło
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 500 234 081
e-mail:
arkadiusz.jagiello@agroma-poznan.pl


H1
Robert Kornacki
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 696 482 353
e-mail:
robert.kornacki@agroma-poznan.pl


H3
Danuta Nowak
tel. (24) 355 32 40
tel. kom. 660 472 277
e-mail:
danuta.nowak@agroma-poznan.pl


H2
Monika Twardowska
tel. kom. 696 482 359
e-mail:
monika.twardowska@agroma-poznan.pl


H3
Magdalena Szwarc
tel. kom. 505 496 823
e-mail:
magdalena.szwarc@agroma-poznan.pl


H1
Agnieszka Bańcyr
tel. kom. -
e-mail:
agnieszka.bancyr@agroma-poznan.pl

Dział Zakupów - Poznań:


Renata Pietrzyk
tel. kom. 607 401 806
e-mail:
renata.pietrzyk@agroma-poznan.pl

Dział Sprzedaży:


Kierownik Hurtu
Marek Wojciechowski
tel. kom. 696 097 205
e-mail:
marek.wojciechowski@agroma-poznan.pl


Części Zachodnie
Adrian Bloch
tel. kom. 606 801 471
e-mail:
dzial.zachodni@agroma-poznan.pl


Kierownik - Pasze, Nawozy, Środki Ochrony Roślin
Tomasz Michalski
tel. kom. 696 482 357
e-mail:
tomasz.michalski@agroma-poznan.pl

Dział Sprzedaży Sprzętu Gotowego - Kutno:


Gracjan Spryszyński
tel. kom. 503 173 290
e-mail:
gracjan.spryszynski@agroma-poznan.pl


Aleksandra Siuda
tel. kom. 604 126 221
e-mail:
aleksandra.siuda@agroma-poznan.pl

Dział Sprzedaży Sprzętu Gotowego - Koło:


Michał Grudziński
tel. kom. 500 125 827
e-mail:
michal.grudzinski@agroma-poznan.pl

Łukasz Olejnik
tel. kom. 500 125 826
e-mail:
lukasz.olejnik@agroma-poznan.pl

Dział Sprzedaży Sprzętu Gotowego - Poznań:


Ryszard Wolski
tel. kom. 695 925 363
e-mail:
ryszard.wolski@agroma-poznan.pl

Tomasz Ciesielski
tel. kom. 603 658 565
e-mail:
tomasz.ciesielski@agroma-poznan.pl

Zbigniew Bocer
tel. kom. 607 226 922
e-mail:
zbigniew.bocer@agroma-poznan.pl


Realizacja projektu strony: Adrianna Zima ~ 2015-2017