Agroma Polsad Sp. z o.o.
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
NIP: 775 26 33 912
Regon: 101012321
tel.: (24) 355 32 00
fax: (24) 355 32 06
e-mail: sekretariat@agromapolsad.pl


  Strona główna  >  Kontakt  >  Centrala

Dane Firmy:


Agroma Polsad Sp. z o.o.
ul. Sklęczkowska 42
99-300 Kutno
NIP: 775 26 33 912
Regon: 101012321
tel. (24) 355 32 00
e-mail: sekretariat@agromapolsad.pl

Sprzedaż Detaliczna:


części do ciągników i maszyn
tel. (24) 355 32 32
tel. (24) 355 32 46
e-mail: market@agromapolsad.pl

części do ciągników i maszyn zachodnich
tel. (24) 355 32 21
tel. kom. 606 801 471
e-mail: dzialzachodni@agromapolsad.pl

Sprzedaż Hurtowa:


Marek Wojciechowski
tel. (24) 355 32 01
tel. kom. 696 097 205
fax. (24) 355 32 60
e-mail: hurt@agromapolsad.pl

Pasze, Nawozy, Śr. Ochrony Roślin:


tel. (24) 355 32 33
tel. kom. 509 903 349
e-mail: marcin.stepien@agromapolsad.pl

Dział Sprzedaży Maszyn i Ciągników:


tel. (24) 355 32 22
fax. (24) 355 32 22

Gracjan Spryszyński
tel. kom. 503 173 290
e-mail: gracjan.spryszynski@agromapolsad.pl

Aleksandra Siuda
tel. kom. 604 126 221
e-mail: aleksandra.siuda@agromapolsad.pl

Samochody Isuzu:


tel. (24) 355 32 68
tel. kom. 693 414 390
e-mail: krzysztof.kotkowski@agromapolsad.pl

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna:
tel. kom. 500 221 853

Maszyny Komunalne Kubota:


tel. (24) 355 32 68
tel. kom. 607 190 216
e-mail: jakub.kacprzak@polsad.net.pl

Reklamacje:


Dorota Macudzińska
tel. (24) 355 32 30, (24) 355 32 31
tel. kom. 696 097 217
e-mail: reklamacje@agromapolsad.pl

Dział Informatyki:


tel. (24) 355 323 49


Cezary Pokojski
tel. kom. 500 221 858
e-mail: czarek.pokojski@agromapolsad.pl


Adrianna Zima
tel. kom. 500 221 857
e-mail: adrianna.byczkowska@agromapolsad.pl

Sekretariat:


Emilia Błaszczyk
tel. (24) 355 32 02
fax. (24) 355 32 06
tel. kom. 509 903 353
e-mail: sekretariat@agromapolsad.pl

Serwis:


Przemysław Szczepaniak
tel. (24) 355 32 56
tel. kom. 691 542 700
e-mail: serwis@agromapolsad.pl


Kamil Wojciechowski
tel. (24) 355 32 56
tel. kom. 502 061 353
e-mail: serwis@agromapolsad.pl

Dział Księgowości:


Barbara Michalik
tel. (24) 355 32 16
tel. kom. 696 097 201
e-mail: ksiegowosc@agromapolsad.pl

Dział Kadr:


Zofia Studzińska
tel. (24) 355 32 05
tel. kom. 696 482 354
e-mail: kadry@agromapolsad.pl

Dział Marketingu:


Dariusz Wojciechowski
tel. (24) 355 32 20
tel. kom. 696 482 358
e-mail: darek.wojciechowski@agromapolsad.pl

Magazyn i Dział Logistyki:


Tomasz Molik
tel. (24) 355 32 30
tel. kom. 604 099 014
e-mail:tomasz.molik@agromapolsad.pl

Dział Zakupów:


Sylwia Mońka
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 696 496 206
e-mail: sylwia.monka@agromapolsad.pl


Jagiełło Arkadiusz
tel. (24) 355 32 28
tel. kom. 500 234 081
e-mail: arek.jagiello@agromapolsad.pl


Kornacki Robert
tel. (24) 355 32 23
tel. kom. 696 482 353
e-mail: robert.kornacki@agromapolsad.pl


Nowak Danuta
tel. (24) 355 32 40
tel. kom. 660 472 277
e-mail: danuta.nowak@agromapolsad.pl


Tomasz Molik
tel. (24) 355 32 30
tel. kom. 604 099 014
e-mail: tomasz.molik@agromapolsad.pl


Monika Twardowska
e-mail: monika.twardowska@agromapolsad.pl


Magdalena Szwarc
e-mail: magdalena.szwarc@agromapolsad.pl


Realizacja projektu strony: Adrianna Zima ~ 2015-2016